לקביעת פגישת ייעוץ

עורך דין ענייני משפחה – למה צריך ואיך בוחרים

היום נדבר על עורך דין ענייני משפחה – למה צריך ואיך בוחרים את האדם הנכון שייצג אותנו. לצערנו, הנתון של אחוז הגירושין בישראל הוא גבוה ביותר ומצביע על כך שאחד מכל שלושה זוגות מסיים את הקשר בהחלטה להתגרש. יתרה מכך, במקרים רבים כל ההליך נהיה “מכוער” ודם רע עובר בין בני הזוג. דווקא בישראל ההליך הוא מורכב יותר מפני שמשולבים בו דינים ארכאיים במקביל להליכים דתיים ודינים אזרחיים. במאמר זה נרצה לעמוד על השאלה: עורך דין ענייני משפחה – למה צריך ואיך בוחרים אחד שיוכל לייצג אותנו נאמנה בכל התהליך המורכב והקשה ואולי אף להפוך אותו לתהליך קל ומהיר עם כמה עצות זהב.

עורך דין ענייני משפחה – למה צריך ואיך בוחרים את האחד הנכון

לשאלה עורך דין ענייני משפחה – למה צריך ואיך בוחרים ישנו משקל רב אשר יוכל לחסוך לנו זמן רב, כף ובעיקר כאב נפשי ועוגמת נפש. התהליך כולו מתחיל עוד הרבה לפני בקשת תביעת הגירושין מבית הדין הרבני. הוא מתחיל בהחלטה של הזוג שהם רוצים לסיים את היחסים ביניהם ולפנות איש איש לדרכו מפני שהזוגיות עלתה על שרטון. לא פעם מדובר בבגידה של אחד מבני הזוג אך ישנן עוד סיבות רבות שמובילות להחלטה כמו למשל קושי כלכלי. מנגד, כמעט בכל המקרים יש רצון לא לפגוע בשאר בני המשפחה ועל אחת כמה וכמה אם מעורבים גם ילדים בכל הסיפור. אז איך נדע לבחור את עורך הדין הנכון? הנה כמה עצות שיוכלו להקל ולו במעט את הבחירה.

  • תחקרו ברשת: האינטרנט בכלל והרשתות החברתיות בפרט מספקים את כל המידע לו תזדקקו על מנת לבחור את איש המקצוע הנכון למשימה. המלצתינו תהיה: אל תהיו פאסיביים ורק תקראו באתרים של עורכי דין. היו אקטיביים והתייעצו עם חברים שעברו הליך דומה, קראו ביקורות ובקשו המלצות.
  • וותק, ניסיון, מוניטין: אם כבר קיבלתם את ההחלטה הקשה להיפרד בחירה של עורך דין בעל וותק, ניסיון ומוניטין היא קריטית שכן מדובר בעתיד המשמורת על הילדים, גובה המזונות ועוד דברים אשר ישפיעו על עתידכם, הן בטווח הקצר ובעיקר בארוך.
  • תקשורת, תקשורת, תקשורת: אם אתם חשים שעורך הדין אתו אתם מתייעצים ואותו אתם חושבים לבחור כמי שייצג אתכם בתהליך הגירושים חשוב ביותר שתראו עין בעין והכימיה ביניכם תהיה כזאת שהוא יבין לעומקו של דבר את המצב ויידע להתכונן ביחד אתכם לרגע האמת של פסיקת הדין. חוסר בתקשורת טובה עלול להוביל למצב בו יושמטו פרטים שאם בדיעבד היו צפים במהלך המשפט יכולים היו לשנות את הפסיקה לטובתכם.

לתת למומחים ללוות אתכם

אנחנו במשרד עורכי דין סגל שמחיוב ושות’ למודי ניסיון רב בכל הקשור ענייני משפחה בכלל וגירושין בפרט. תוך ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך מתחילתו ועד סופו אנו דבקים במטרה ומשיגים ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר לאחר שקיבלו את ההחלטה הקשה להיפרד. אנו דוגלים במקצועיות, אמינות ובעיקר הקשבה לרצון הלקוח, הבנה והתחשבות ברגישות העדינה כל כך בה דברים צריכים להיעשות. אם את או אתה נמצאים בפתחו של הליך גירושין פנו אלינו ואנו נדאג לייעץ לכם בכל עת ולייצג אתכם על הצד הטוב ביותר. מקווים שענינו על השאלה: עורך דין ענייני משפחה – למה צריך ואיך בוחרים ויחד עם זאת, אנו מאחלים לכולם בשורות טובות ואהבה.

בן גוריון 11, מגדל ויטה, בני ברק

משרד עורכי דין סגל שמחיוב למען הקהילה

לקביעת פגישת ייעוץ

×

Shalom!

What legal advice do you need?

× Consultation 24/7